Potrzebujesz pomocy?

Uzupełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą możliwie najszybciej!

Naprawy Powypadkowe Artur Mutwil | Blacharstwo, lakiernictwo i inne
15677
page-template-default,page,page-id-15677,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-10.1.1.1499950118,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O nas

Nasza firma – specjalizująca się w naprawach powypadkowych – znana jest wielu kierowcom z Żar, Żagania, a także województwa lubuskiego. Lata doświadczenia w branży sprawiły, że zaufało nam także wielu klientów zza zachodniej granicy.

„Naprawy powypadkowe – Żary”, „naprawy powypadkowe – Żagań”, „naprawy powypadkowe – lubuskie” to zapewne Państwa częste zapytania. Brakuje jednak konkretnej pomocy. Firma „Naprawy powypadkowe Artur Mutwil” zapewnia profesjonalną obsługę, serwis, szybki czas realizacji oraz gwarancję kontaktu z klientem.

Blacharstwo i lakiernictwo to nie jedyne nasze obowiązki. Zajmujemy się również sprzedażą i montażem szyb samochodowych oraz naprawami mechanicznymi. Gwarantujemy współpracę z firmami ubezpieczeniowymi, a na czas naprawy zapewniamy auto zastępcze na koszt firmy ubezpieczeniowej. Bez problemu przywieziemy też auto na lawecie.

Nasz warsztat samochodowy wyposażony jest w profesjonalne narzędzia diagnostyczne, co w połączeniu z sumienną załogą specjalistów sprawia, że można nam zaufać i powierzyć swoje „cztery kółka”.

Zapewniamy również zaplecze parkingowe.
Mechanik, lakiernik, blacharz? Żary, Żagań, województwo lubuskie? Nasza firma mieści się w Iłowej przy ul. Żaków 15 (4 km od autostrady A18, 16 km od Żagania, 27 km od Żar, 38 km od granicy polsko-niemieckiej) i wszystkich specjalistów ma na miejscu. Doświadczeni pracownicy działający w branży od wielu lat potrafią przywrócić Twojemu autu blask młodości, niezależnie od tego, czy trzeba zamazać zadrapanie, czy przywrócić auto do życia po stłuczce lub nieszczęśliwym i bolesnym wypadku. Pomagamy również w pracach mechanicznych, w sprawie odszkodowań i zapewniamy auto zastępcze bez żadnych kosztów.